10-12 квітня на Одещині триватиме проект: «Е-демократія – нові можливості для громад!»

10-12 квітня на Одещині триватиме проект: «Е-демократія – нові можливості для громад!»

8 Квітня 2017, Одеса
Проект «Е-демократія – нові можливості для громад!», запропонований Центром Громадянських ініціатив, реалізується в рамках Програми національних обмінів, за фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США).

Мета проекту: сприяти розвитку взаємодії між інститутами громадянського суспільства та місцевими органами влади в громадах через запровадження актуальних інструментів електронної демократії. 

Зокрема, 10 квітня заплановано візит у місто Білгород-Дністровський, публічна зустріч з молодіжним середовищем міста  (15.00 год., вул.Пушкіна. 21) та круглий стіл на тему «Інструменти взаємодії громади та влади на місцевому рівні» (17.00 год., вул. Михайлівська, 56); 11 квітня - візит у місто Ізмаїл (10.00 год., вул.Рєпіна, 12. Конференц-зал головного корпусу ІДГУ), публічна зустріч зі студентами державного педагогічного університету та на 12.00 год. - круглий стіл на тему «Інструменти взаємодії громади та влади на місцевому рівні»; 12 квітня – публічна зустріч у місті Одеса на тему «Практика використання бюджету участі в містах України» (Французький бульвар, 8, початок о 17:00 год.); 13 квітня - публічна зустріч на тему "Актуальні питання управління ресурсами територіальних громад в умовах децентралізації" в місті Подільськ (публічна зустріч о 10.00 за адресою вул.Соборна, 105, м,Подільськ (актова зала Подільської районної ради). 

Автор: Наталія
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку